Vittorio Camaroni

gdyby nie spiczaste uszy mógłby uchodzić za brzydkiego człowieka

Description:

Nienaganne maniery i wysokiej jakości ubiór to pierwsze, co rzuca się w oczy. Zaraz potem jego postura – 1.88m wzrostu i 89kg wagi.

Interesującą urodę można by zrzucić na efekty chowu wsobnego, jakiemu poddaje się wiele szlacheckich rodów nie chcąc “rozrzedzić krwi”, jednakże szpiczaste uszy i blady, popielaty odcień skóry zdradzają domieszkę orczej krwi.

Porusza się z gracją zadziwiającą na kogoś jego rozmiarów. Kroki stawia pewnie i niemal bezszelestnie – nawet w znajomych miejscach. Jego ciemne oczy zawsze metodycznie przeczesują okolicę w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń, przez co sprawia czasem wrażenie nieobecnego w konwersacjach.

Vittorio nosi się prosto, na ogół w odcieniach czerni i szarości z niewielkimi purpurowymi lub szkarłatnymi wstawkami. Wszytko, co ma na sobie lub przy sobie posiada znamiona kunsztownej roboty – od haftowanej lamówki podróżnego płaszcza, którego kaptur rzadko ściąga po rzeźbioną rękojeść noża, który chowa w cholewie zamszowych butów z tłoczonej skóry jagnięcej. Poły płaszcza spina podniszczoną i przypaloną broszą z żelaznego drewna z laminowaną płaskorzeźba przedstawiającą tarczę herbową na czworo dzieloną – w górnym polu prawym głowa kruka, w dolnym polu lewym buława. Czas i warunki zatarły już na niej kolory.

Wiele czasu i energii poświęca nie tylko na dbaniu o swój wizerunek, ale także na dopieszczaniu do granic możliwości swojego ekwipunku – skórzane pasy są zawsze dobrze naoliwione, a sztylety pedantycznie naostrzone i starannie zabezpieczone.

Bio:

TBA

Vittorio Camaroni

"Powrót" Grzehoo