"Powrót"

„Mrok ociosanych skał”

⚔ – po przejściu mostu walka z wytatuowanymi orkami (autodestrukcja).
• Zejście po wielkim stalowym łańcuchu w dół. Po drodze zgarnięcie dwóch onyksów z figury krasnoluda znajdującej się przy zniszczonej windzie (początek historii poszukiwacza przygód zwanego “Dwa Onyksy Johnson”)
⚔ – Szybka walka: Dande vs Łatająca Mordercza Płaszczka
• Zejście w głąb kompleksu. Znalezienie wyłomu prowadzącego do pracującej kuźni duergarów. Taktyczny odwrót mnicha.
⚔ – Konfrontacja z troglodytami, zejście na niższy poziom gdzie bohaterzy nawiązali walkę z Cienistym “Powietrznym” Demonem. Następnie drużyna skierowała się w górę klatki schodowej gdzie pokonała wielkiego pająka wraz z kilkoma małymi minionami.
• Wejście do ukrytego przejścia (za pajęczyną), które prowadziło do dziwnego pomieszczenia z kościanym ołtarzem. Za drzwiami znajdował się pokój narad gdzie 3 orczych dowódców wraz z ogrem omawiali plany bojowe/wojenne. Niestety błyskotliwa infiltracja i atak z zaskoczenia przeprowadzony przez mnich zakończył się fiaskiem. I tylko bohaterska postawa jego przyjaciół uratowała mu życie.

Comments

baron_von_koch

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.